מגוון רחב של הנפקה והדפסה של תגי קרבה

חברת תג נאור בע”מ מציעה לקהל לקוחותיה מבחר גדול ומגוון של תגי קרבה וכרטיסי קרבה בטכנולוגית RFID לשימושי בקרות כניסה וניהול מערכות נוכחות. תגי הקרבה שלנו מיוצרים בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל מטרה: כרטיסי עובד, מועדון לקוחות, כרטיסי תלמיד וסטודנט, כרטיסים בנקאיים ועוד.

לחצו לחיוג לבירורים על תגי קרבה נוספים או השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם הצעת מחיר מסודרת.

למה להזמין מאיתנו תגי קרבה?

פתרונות ה- RFID שלנו, מתאימים להדפסה וקידוד במדפסות כרטיסים, בעלי עמידות גבוהה וניתנים להדפסה באיכות גבוהה.

  • תגי הקרבה אצלנו בתג נאור תומכים במגוון רחב של טכנולוגיות וניתן לקבל אותם עם יכולת שידור בתדרים נמוכים של 125Khz ובתדרים גבוהים של 13.56Mhz
  • תגי הקרבה ומוצרי ה-RFID של תג נאור עשויים מחומרים חזקים ועמידים, ניתן לקבל אותם במגוון רחב של צבעים וצורות.

מהם תגי הקרבה וכיצד הם פועלים?

תגי וכרטיסי הקרבה, שנקראים גם כרטיסים ללא מגע, הם הפתרון הפרקטי והחדיש ביותר בתחום הכרטיסים החכמים.
התגים והכרטיסים מבוססים על טכנולוגית RFID מתקדמת, אשר מאפשרת איסוף מידע, אימות ואחסון נתונים באמצעות שבב חכם המותקן בתוך הכרטיס.

תגי הקרבה מאפשרים לארגונים ולקוחות רבים אחרים להנות מהיתרונות הרבים של הכרטיס: איסוף מידע אודות נתוני צרכנות, מעקב ובקרה אחר שעות עבודה בעסקים, מפתחות ובקרת כניסה למתחמים מוגבלים, אחסון, לוגיסטיקה, ניהול מלאים, וכן שימוש נוח יותר בכרטיס האשראי לצורך קנייה בטוחה וחכמה.

מנגנון הפעולה של הכרטיסים מבוסס על טכנולוגיה לשידור גלי רדיו בעוצמות משתנות – RFID.

בתוך הכרטיס מצויים שבב ואנטנה, באמצעותם מכשירים ייעודיים (קוראי כרטיסים) יכולים לקרוא את הכרטיס באופן מהיר ואלחוטי. טווחי הקריאה של הכרטיס או תג הקרבה משתנים, בהתאם לטווח התדרים על פיהם הוא פועל. אלו יכולים לנוע בין ס”מ בודדים ועד מרחקים גדולים הרבה יותר של כ-100 מטרים.

לעיתים הצורך של הלקוח הוא בכרטיס פשוט יותר שפועל בטווחים מצומצמים וכרוך בעלות כספית נמוכה יותר. פתרון אידיאלי עבור מקרים אלו יהיה שימוש כרטיס או תג קרבה שפועל על סוללות.

הרכיבים החכמים של הכרטיס ניזונים מהשדה האלקטרומגנטי שנמצא בסביבת קורא הכרטיסים, כך שהם יכולים לפעול בכל סביבת עבודה ללא תלות במקורות חשמל חיצוניים.

לחצו לחיוג לבירורים על תגי קרבה נוספים או השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם הצעת מחיר מסודרת.

תגי קרבה של תג נאור

מה חשוב לדעת על טכנולוגיית RFID בתגי הקרבה?

לשבב יש מספר ייחודי שניתן לקרוא על ידי קורא כרטיסים אלקטרוני ודיגיטלי. אותו שבב עם מס’ ייחודי מאפשר להתחבר באמצעות תשדורת אלחוטית ולאפשר גישות לאזורים מוגבלי גישה, לשמש למטרת החתמת שעות עבודה ועוד. כרטיס RFID יכול לשמש לכל סוגי המטרות, מזיהוי, הזנת פרטי עובדים ועד גישה והגבלי אבטחה.
כרטיסי RFID הם סוג של כרטיסי קרבה (תג קרבה), והם פועלים על ידי היכולת לקרוא מידע על הכרטיס באמצעות זיהוי בתדר רדיו. הם משמשים במגוון מיקומים והקשרים, מאבטחה לתשלומים ללא מזומן ועד למעקב אחר סחורות, מעקב אחר שעות עבודה, ניטור מידע של נגישות לאזורים שונים ועוד.

צמיד תגי קרבה של תג נאור

כרטיסי RFID מהווים מרכיב חשוב בכלכלה המערבית

כרטיסי RFID התפתחו למרכיב חשוב בכלכלה העולמית, מאז הצגתם בשנות ה-70. בשנות ה-80, הופעלה טכנולוגיית RFID בדרכונים אמריקאים, והפכה במהירות לצורת הזיהוי המונפקת ביותר בעולם. לא רבים יודעים זאת, אבל בשנת 2005 הונפקו ברחבי העולם כ-10 מיליון כרטיסי RFID מדי יום. בעידן המודרני והטכנולוגי של היום, כרטיסי RFID הם סוג של כרטיסים חכמים המשמשים לגישה למשאבים פיזיים ודיגיטליים גם יחד. כמו כן, כרטיסי RFID משמשים בדרך כלל במגוון רחב של יישומים כולל תחבורה, לוגיסטיקה, ניהול זהויות, תשלומים אלקטרוניים, דרכונים אלקטרוניים ועוד.

RFID כטכנולוגיית ניטור מידע בצורה נכונה

RFID (Radio Frequency Identification), היא טכנולוגיה אלחוטית המשדרת גלי רדיו אלקטרומגנטיים באמצעות מעגל משולב ושבבים זעירים במיוחד. ניתן לקרוא את השבב עם מכשיר קורא מתאים למרחקים קצרים, והטכנולוגיה הזו נפוצה מאוד בחלק נכבד מבתי העסקים כיום.

מדוע עסקים משלבים את הטכנולוגיה של RFID בעסק?

מכיוון שפעולת ניטור המידע, כאשר מתבצעת נכונה, עשויה להוות התייעלות משמעותית בפעילות העסקית. וכידוע, ייעול עסקי = הגברת פעילות עסקית. והגברת הפעילות העסקית = הגברת הכנסות. יש לדעת כי, כרטיסי RFID יכולים לשמש למגוון רחב של מטרות, כגון זיהוי מטופלים במתקני בריאות והאצת תהליכי הצ’ק אין. זאת ועוד, עם השנים ועם התפתחות הטכנולוגיות, כרטיסי RFID הפכו לצורת תשלום נפוצה בתחום הקמעונאות. ואם מדברים על ניטור מידע, אז כרטיסי RFID הם סוג של כרטיס המכיל שבב מעגל משולב, המאפשר לעקוב אחר מיקום הכרטיס והנתונים הכלולים בו.
תג קרבה לדוגמא

יתרונות נוספים של תגי קרבה

המגמות בשוק הכרטיסים החכמים מסמנות את הכניסה המואצת של תגי הקרבה והכרטיסים החכמים ללא מגע אל תחומי החיים השונים.
השילוב המושלם בין היבטים פרקטיים של אחסון מידע באופן מהיר וחכם, לבין ההיבטים הכלכליים הפכו את תגי הקרבה לשם הבא בעולם הכרטיסים החכמים.

מלבד אלו, מציגים תגי הקרבה מספר פונקציות נוספות שהופכות את השימוש בהם לנוח יותר :

  • תגי הקרבה מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת.
  • הם קומפקטיים, ניתנים לנשיאה בכיס.
  • ומהווים פתרון נוח, זול ובטוח עבור לקוחות רבים.
  • ניתן לשכפל ולייצר בטכנולוגיה עמידה למים ולתנאים קשים.
  • הטכנולוגיה מאפשרת זיהוי של מספר תגים סימולטנית.

לחצו לחיוג לבירורים על תגי קרבה נוספים או השאירו פרטים ויחזרו אליכם עם הצעת מחיר מסודרת.