מגוון רחב של תגי קרבה

חברת תג נאור בע”מ מציעה לקהל לקוחותיה מבחר גדול ומגוון של תגי קרבה וכרטיסי קרבה בטכנולוגית RFID לשימושי בקרות כניסה וניהול מערכות נוכחות.

תגי הקרבה מיוצרים בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל מטרה: כרטיסי עובד, מועדון לקוחות, כרטיסי תלמידו וסטודנט, כרטיסים בנקאיים ועוד.

תגי הקרבה מגיעים בדרך כלל בצורת צמידים ליד, מחזיקי מפתחות או אביזרים קומפקטיים אחרים. הם עשויים חומרים איכותיים ועמידים בלבד, ומבטיחים חווית שימוש יעילה ופרקטית לאורך שנים.

• פתרונות ה- RFID שלנו, מתאימים להדפסה וקידוד במדפסות כרטיסים, בעלי עמידות גבוהה וניתנים להדפסה באיכות גבוהה.

• תגי הקרבה ומוצרי ה-RFID של תג נאור עשויים מחומרים חזקים ועמידים, ניתן לקבל אותם במגוון רחב של צבעים וצורות.

• תגי הקרבה אצלנו בתג נאור תומכים במגוון רחב של טכנולוגיות וניתן לקבל אותם עם יכולת שידור בתדרים נמוכים של 125Khz ובתדרים גבוהים של 13.56Mhz.

 

מהם תגי הקרבה וכיצד הם פועלים?

תגי וכרטיסי הקרבה, שנקראים גם כרטיסים ללא מגע, הם הפתרון הפרקטי והחדיש ביותר בתחום הכרטיסים החכמים.

התגים והכרטיסים מבוססים על טכנולוגית RFID מתקדמת, אשר מאפשרת איסוף מידע, אימות ואחסון נתונים באמצעות שבב חכם המותקן בתוך הכרטיס.

תגי הקרבה מאפשרים לארגונים ולקוחות רבים אחרים להנות מהיתרונות הרבים של הכרטיס: איסוף מידע אודות נתוני צרכנות, מעקב ובקרה אחר שעות עבודה בעסקים, מפתחות ובקרת כניסה למתחמים מוגבלים, אחסון, לוגיסטיקה, ניהול מלאים, וכן שימוש נוח יותר בכרטיס האשראי לצורך קנייה בטוחה וחכמה.

מנגנון הפעולה של הכרטיסים מבוסס על טכנולוגיה לשידור גלי רדיו בעוצמות משתנות – RFID.

בתוך הכרטיס מצויים שבב ואנטנה, באמצעותם מכשירים ייעודיים (קוראי כרטיסים) יכולים לקרוא את הכרטיס באופן מהיר ואלחוטי. טווחי הקריאה של הכרטיס או תג הקרבה משתנים, בהתאם לטווח התדרים על פיהם הוא פועל. אלו יכולים לנוע בין ס”מ בודדים ועד מרחקים גדולים הרבה יותר של כ-100 מטרים.

לעיתים, הצורך של הלקוח הוא בכרטיס פשוט יותר שפועל בטווחים מצומצמים וכרוך בעלות כספית נמוכה יותר. פתרון אידיאלי עבור מקרים אלו יהיה שימוש כרטיס או תג קרבה שפועל על סוללות.

הרכיבים החכמים של הכרטיס ניזונים מהשדה האלקטרומגנטי שנמצא בסביבת קורא הכרטיסים, כך שהם יכולים לפעול בכל סביבת עבודה ללא תלות במקורות חשמל חיצוניים.

 

יתרונות נוספים

המגמות בשוק הכרטיסים החכמים מסמנות את הכניסה המואצת של תגי הקרבה והכרטיסים החכמים ללא מגע אל תחומי החיים השונים.

השילוב המושלם בין היבטים פרקטיים של אחסון מידע באופן מהיר וחכם, לבין ההיבטים הכלכליים הפכו את תגי הקרבה לשם הבא בעולם הכרטיסים החכמים.

מלבד אלו, מציגים תגי הקרבה מספר פונקציות נוספות שהופכות את השימוש בהם לנוח יותר.

תגי הקרבה מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, הם קומפקטיים, ניתנים לנשיאה בכיס, ומהווים פתרון נוח, זול ובטוח עבור לקוחות רבים.

את תגי הקרבה ניתן לשכפל ולייצר בטכנולוגיה עמידה למים ולתנאים קשים. כמו כן, הטכנולוגיה מאפשרת זיהוי של מספר תגים סימולטנית.

סגירת תפריט
Call Now Button