תגי קרבה בבית העסק

תגי קרבה הם הדבר הבא העולם הכרטיסים החכמים, שאפשר למצוא כיום בבתי עסק רבים בכל הארץ והעולם. עם התפתחות הטכנולוגיה, ההרשאות המשרדיות, הפונקציות ותנאי העובדים השתנו לא מעט, מה שהוביל להתפתחותם של תגי קרבה. בואו נבין ביחד מה הם, מה יתרונותיהם הבולטים ומה שבין לבין. 

אתם מוזמנים להכיר את הדבר הבא בעולם הכרטיסים החכמים שמאפשרים איסוף נתונים, בקרות כניסה לעסק באמצעות קורא כרטיסים, אימות נתונים ועוד. תגי קרבה וכרטיסי קרבה בטכנולוגית RFID, למעשה משמשים למטרה של בקרות כניסה, כמו גם ניהול של מערכת נוכחות בעסק. האם לצייד את העובדים בכרטיסים מגנטיים? האם יש אופציות נוספות? אכן כן, יש אופציות טכנולוגיות נוספות הכוללות שבבים חכמים לאיסוף ואימות נתונים. בואו נבין ביחד במה מדובר, הנה היתרונות של תגי קרבה:

1. קוראי קרבה מיוצרים בהתאמה אישית לכל בית עסק

תגי קרבה מיוצרים בהתאמה אישית לכל בית עסק ולכל מטרה עסקית. ניתן לייצר עם תגי קרבה את כרטיסי העובדים שלכם, כמו גם את מועדון הלקוחות של בית העסק. אם אתם עוסקים בתחום של חינוך או אקדמיה, ניתן לייצר גם תגי קרבה עבור סטודנטים (כרטיס סטודנט חכם). 

עובדים בתחום הבנקאות? ניתן להפיק כרטיסי קירבה המהווים מעין כרטיסים בנקאיים חכמים. כדי לייצר עבורכם כרטיס קירבה מותאם לעסק, יהיה חשוב לעמוד על הדרישות שלכם מהכרטיס החכם. שבו לפגישת ייעוץ עם חברה שמייצרת תגי קרבה, ספרו להם את הרעיון העסקי שלכם, תארו את רוח בית העסק וכדומה. זה יעזור לחברה שמייצרת את התגים, להבין מה הציפיות שלכם מהתג. 

2. תג קרבה מעוצב ועשוי חומרים עמידים במיוחד

תג קרבה לעסק מיוצר בד”כ מחומרים עמידים במיוחד, מה שמאפשר לעובדים שלכם להתנהל בצורה רגילה עם הכרטיסים האלו. לא צריך מאוד להיזהר עליהם, והם מגיעים בדרך כלל בעיצוב של צמידים, כמו גם מחזיקי מפתחות או בצורת פריטים קטנים אחרים וכמובן בצורת כרטיס כמו כרטיס אשראי סטנדרטי. 

חוויית השימוש בתגי קרבה מובטחת לאורך שנים, והיא נוחה במיוחד. אגב, אפשר לייצר תגי קירבה בצורת צמידים שמגיעים במגוון צבעים. אם בא לכם להעניק איזשהו צמיד לעובדים, למה שהוא לא יהיה צמיד חכם? תחשבו על זה. 

3. תגי קרבה לעסקים

תגי הקירבה מיועדים להדפסה במדפסות כרטיסים משמע ניתן להפיק תגי עובד כולל תמונה ומידע משתנה כולל קידוד שבב הקירבה באמצעות מדפסת כרטיסים שולחנית קטנה תוך מספר שניות.

בפועל, לבתי עסק בימינו יש המון מידע שהם צריכים לנהל באופן שוטף. אם חושבים על זה יותר לעומק, תגי קרבה מאפשרים לכם להתייעל מבחינה עסקית ומקצועית. קורא קרבה לעסק מאפשר לכם לנהל מידע בארגון, מה שבסופו של דבר עשוי להוביל לחיסכון משמעותי בכסף. 

4. תגי קרבה לעסק שתומכים בטכנולוגיות מתקדמות

אתם מוזמנים להסתייע בחברת תג נאור, המייצרת תגי קרבה חכמים לבתי עסקים מכל הסוגים ובכל התחומים העסקיים. אם אתם מחפשים אחר כרטיס קירבה חכם לבית העסק, כדאי לדעת שמוצרי חברת תג נאור תומכים במנעד רחב של טכנולוגיות מתקדמות. 

ניתן להפיק כרטיסי  קרבה עם יכולות של שידור בטווח התדרים הנמוכים של – 125Khz . כמו כן, אפשר לייצר קוראי קרבה לעסק המשדרים בטווח התדרים הגבוה של 13.56 Mhz ובתדרי UHF, כך או כך, תגי הקרבה יוכלו לרכז עבורכם את הנתונים החשובים שאתם צריכים כדי לנהל נכון את העסק. 

5. שימושים רבים בתגי קרבה וקריאה מהירה ואלחוטית

תגי קרבה מאפשרים לבתי עסק להנות מהשימושים משמעותיים שהכרטיס מציע. למשל, איסוף של מידע אודות נתונים צרכניים. כמו כן, כרטיסי הקירבה  מאפשרים בקרה אחר שעות העבודה של העובדים בעסק. דבר נוסף שכדאי לדעת, תגי קרבה יכולים להוות גם מפתחות ובקרת כניסה לאזורים מסוימים בעסק שנחשבים אזורים מוגבלים. זאת ועוד, תגי הקרבה מאפשרים לכם לנהל את  האחסון, הלוגיסטיקה, את ניהול המלאים בעסק. 

המנגנון שעליו מתבסס השבב החכם הוא, מנגנון מבוסס טכנולוגיה לשידורים של גלי רדיו בעוצמות משתנות. בתוך הכרטיס החכם תוכלו למצוא שבב ואנטנה, כאשר באמצעותם, קורא הכרטיסים יקרא את תג הקרבה בצורה מהירה ואלחוטית. 

יתרונות נוספים שכדאי להכיר – תגי קרבה – עובדים עצמאית

אחד היתרונות המהותיים בשימוש בתגי קרבה הוא, היתרון של האפשרות לעבוד ללא תלות במקורות חשמל חיצוניים. הרכיבים המתקדמים של תג הקרבה, כאשר הם ניזונים מהשדה האלקטרומגנטי שנמצא באזור קורא הכרטיסים – יכולים לפעול בצורה עצמאית לחלוטין.  במילים אחרות, תגי קרבה יוכלו לעבוד בכל סביבת עבודה, ללא תלות ביכולת של אספקת החשמל. 

אם אתם מעוניינים להפיק תגי וקוראי קרבה לבית העסק, חשוב לעשות זאת בהתאמה אישית. צרו קשר עם חברת תג נאור כדי לקבל פרטים נוספים, להתקדם עם הטכנולוגיה ולייעל את התנהלות בית העסק.