כרטיסים חכמים מבית תג נאור :

כיום בעידן המודרני, אין אדם אשר אינו מסתובב עם לפחות כחמישה כרטיסים דיגיטליים מסוג כלשהו, כך שניתן להבין שלא מעט חברות מבינות את הפוטנציאל הגדול אשר טמון באותו כרטיס קטן, וכאן חברת “תג נאור” נכנסת לתמונה.

חברת “תג נאור” פועלת בתחום לאורך כ-20 שנה, בהן היא מעניקה מענה מקצועי עבור אינספור חברות גדולות וידועות  המבקשות להוציא עבורן כרטיסים דיגיטליים   ובעיקר הנפקת כרטיסי עובד ואף מספקת מדפסות כרטיסים לחברות הללו.

חשוב לציין שעל מנת שהכרטיס החכם באמת יפיק את המרב, עליו להיות מעוצב נכונה ולהגיע לקהל היעד המתאים ביותר, ועל כן גם בכך ניתן לראות את ידה המקצועית של חברת “תג נאור”, וזאת כי בין היתר החברה מתמחה בכול מה שנוגע לעיצוב והפצת הכרטיסים.

עבור צרכים משתנים :

מבקשים לקבל דוגמאות עבור אלו מצבים יש להיעזר בכרטיסים פלסטיים חכמים ?

 ובין היתר יש צורך ב:

  • כרטיסי תלמיד.
  • כרטיסי עובד.
  • כרטיסי מתנה.
  • כרטיסים עבור הרשאת כניסה לאורחים ולעובדים.
  • כרטיסי תשלום בתחנות הדלק.
  • כרטיסי קופת חולים.
  • כרטיסי מועדון.
  • כרטיסי קופות חולים.

יש לציין שעבור כל כרטיס עשויים להיות צרכים מעט שונים, הן מבחינת נראות, יעילות ופונקציות אבטחת מידע מתקדמת, ועל כן טוב לדעת שגם בכך החברה מתמחה, וכעדות לכך השירות מול הלקוח מתחיל עם בירור מעמיק של צרכים ודגשים.

כרטיסים חכמים מאובטחים

כרטיסים חכמים :

כיום בעידן בו ניתן למצוא שיש חידושים באינספור תחומים, גם טוב לדעת שניתן למצוא לא מעט חידושים בנישת כרטיס הפלסטיק.

על כן חברת תג נאור חיה את רוח השינוי, ומיישרת קו עם הטכנולוגיות המובילות וקשובה לצרכי הלקוח,חשוב לציין כי  לחברת תג נאור הטכנולוגיה לייצר כרטיסים חכמים – אם עבור ייעול זיהוי אנשים, שילוב של תמונה אישית על גבי כרטיס סטנדרטי, הוספה של פס מגנטי מקודד, תוספת של ברקורד, תוספת של אלמנטים אשר נוגדי זיוף וכדומה.

שירות מקיף

כחברה אשר עוסקת לאורך שנים בכול הנוגע לכרטיסי פלסטיק, החברה מציעה מגוון אביזרים לנשיאת כרטיסים, בין היתר מנשאים, שרוכים וכרטיסים ייעודיים עברו שמירה על הכרטיסים.

על מנת להשיג מוצר איכותי יש צורך להתחיל עם תחזוקה של טכנולוגיה איכותית – כגון מדפסת כרטיסים איכותית.

אי לכך גם טוב לדעת שכחברה אשר מתמחה בתחום, ניתן למצוא אצלה את מיטב האמצעים הטכנולוגיים – מדפסות כרטיסים חכמים במגוון גדלים ואף מדפסות שמאפשרות הדפסה במגוון אופנים שונים בהתאם לצרכי הלקוח.

מגוון סוגי מדפסות כרטיסים :

באפשרותנו לספק מדפסות כרטיסים מסוגים וגדלים שונים בהתאם לצרכי הלקוח,הכרטיסים המיועדים להדפסה במדפסת עשויים מחומר PVC איכותי.

מדפסת כרטיסים ZXP1
מדפסת כרטיסים ZXP1

מדפסת כרטיסים ZXP3
מדפסת כרטיסים ZXP3

בהתאם ללוחות זמני הלקוח :

חברת תג נאור עומדת על פי דרישות התקנים המחמירות ביותר ואף מיישרת קו  עם הטכנולוגיה העכשווית באופן המקצועי ביותר בייצור כרטיסי פלסטיק חכמים.

יש לציין שעל מנת ליהנות כהלכה מהתוצר הסופי, החברה גם מתחייבת לעמוד בלוחות הזמנים ואף ידועה כחברה אשר מעניקה את המוצר הרצוי במהירות מרבית – בהתאם לדרישות  הטכנולוגיות והעיצוביות של הלקוח.