למרות שחברות ותעודות זהות מודפסות מפלסטיק חיוניים לארגונים במגוון תעשיות, ייצורם הוא סיכוי מרתיע עבור אלה עם ניסיון מועט בהדפסת כרטיסי פלסטיק.

בדיקת תעודת זהות יעילה של צוות 

במקום העבודה המודרני משתמשים בתעודות זהות של צוות לאבטחה והגנה בעת עבודה הן באתר והן מרחוק.
תעודת צוות המוצמדת לבגדי העובדים או שרוך מזהה מיידית את הצוות ומוודאת שהם מי והיכן הם אמורים להיות.

אוליי תרצו לקרוא עוד על שירות שלנו של הפקת כרטיסי פלסטיק בעמוד הבא

הדפסת תעודות זהות פלסטיק אינטליגנטיות מקודדות

ניתן לחזק את בקרת הגישה באמצעות קידוד ליצירת תעודות זהות פלסטיק אינטליגנטיות. הצוות שלך יכול להשתמש בכרטיסי הפלסטיק שלהם מודפסים כדי להיכנס לחדרים ולאזורים מיוחדים אחרים בתוך הבניין שלך. מערכות בקרת גישה מאפשרות לך להגביל את הגישה לאזורים המכילים מידע רגיש.

בקרת גישה מבוססת הרשאות מאפשרת לך להבדיל בין מחלקות בעסק שלך, ומבטיחה שאנשים יוכלו לגשת לאזורים מסוימים רק בזמנים שנקבעו מראש. לדוגמה, ניתן להגדיר כרטיסי בקרת גישה למנקים שיעניקו גישה רק מחוץ לשעות העבודה במשרד.

סריקת כרטיס פלסטיק
סריקת כרטיס פלסטיק (freepik by gerasimovvvv)

כיצד הדפסת תעודות זהות מפלסטיק של צוות עוזרת לצוות וללקוחות שלך

אם אתה עובד בארגון גדול, תעודות זהות יכולות גם לעזור להטמיע את תרבות החברה שלך. זה עשוי להיות קשה לזכור את כל השמות והתפקידים של העמיתים שלך, במיוחד אם אינך עובד איתם באופן קבוע, כך שזיהוי צוות יעזור לבנות מערכות יחסים.

כיצד לבצע הדפסת תעודות זהות מפלסטיק בבית

להדפסת תעודות זהות מפלסטיק, יש להשתמש במדפסת ייעודית המיועדת להדפסה על גבי PVC או חומרים מיוחדים אחרים. מדפסות אלו מיוצרות על ידי מגוון יצרנים, כולל Evolis, Magicard, Zebra, IDP, Datacard ו-Matica, ומציעות מגוון של יכולות. 

דגמי המדפסות נעים ממכונות התחלתיות לעסקים שצריכים רק ריצות הדפסה קצרות ועד למדפסות בנפח ייצור גבוה המסוגלות להדפיס אלפי כרטיסים עם תכונות אבטחה גבוהות, כולל קידוד בקרת גישה מובנה.

למדפסות פלסטיק שולחניות יש טביעת רגל קטנה, מה שהופך אותן לאידיאליות להובלה בין מיקומים. הם נראים חכמים ומשתלבים בנוחות על שולחנות קבלה, אירועים או משרדים.

עובד מחזיק בכרטיס פלסטיק לאחר הדפסתו
עובד מחזיק בכרטיס פלסטיק לאחר הדפסתו (freepik by jes2ufoto)

כיצד פועלות מדפסות כרטיסי פלסטיק?

מדפסת כרטיסי פלסטיק היא פשוטה לשימוש והבנה, אך רובן פועלות אחרת ממדפסות הזרקת דיו או לייזר סטנדרטיות המקובלות במשרדים. מדפסת כרטיסי הפלסטיק הנפוצה ביותר הקיימת בשוק היא מדפסת ישיר לכרטיס אשר אידיאלית למי שידפיס נפחים גבוהים הודות למהירויות ההדפסה הגבוהות שלה.

ישנם סוגים שונים של מדפסות כרטיסי פלסטיק זמינות בשוק, שיכולות לספק לך תוצאות שונות בהתאם לדרישות שלך. בניגוד למדפסות משרדיות, רוב מדפסות כרטיסי הפלסטיק עובדות עם סרט צבע.

מדפסות ישירות לכרטיס פלסטיק

כדי להדפיס את תעודת הזהות או הכרטיס שלך, פשוט הזינו כרטיס פלסטיק ריק דרך ראש ההדפסה או הנח את הכרטיס על בור הקלט. מדפסות כרטיסי פלסטיק משתמשות בסוגים שונים של סרטים, שרבים מהם מורכבים מלוחות צבעוניים שונים. לדוגמה, סרט סטנדרטי הוא YMCKO אשר מורכב מ(צהוב, מגנטה, ציאן, שחור ושכבת-על) כאשר השכבה מספקת מעיל מגן לעיצוב שלך. אתה יכול גם לקבל סרטים מונוכרום אם אתה צריך רק להדפיס צבע אחד.

כאשר אתה מזין את כרטיס הפלסטיק הריק שלך, ראש ההדפסה של המדפסת יחמם את הסרט שלך לטמפרטורות משתנות, ויעביר את הצבע לכרטיס שלך. שונות הטמפרטורה רגישות מאוד, מה שמאפשר למדפסת להדפיס כ-16 מיליון צבעים עד כל 24 שניות, מה שמאפשר גוונים מדויקים יותר בעיצוב או הלוגו שלך.

גבר מחזיק בכרטיס אשראי מפלסטיק
גבר מחזיק בכרטיס אשראי מפלסטיק (freepik by MrDm)

טווח מחירים של מדפסת כרטיסי פלסטיק

מדפסות כרטיסים נעות בין כ-5,000 ש”ח ועד ל-30,000 ש”ח – כאשר המחיר לרוב לא כולל את תוכנת הזיהוי, מצלמת הזיהוי, ציוד המדפסת, השרוכים וכו’. מדפסות תעודות זהות הן הרבה יותר מיוחדות ומתקדמות ממדפסת נייר ממוצעת.

אכן עסק יקר אך לעסק שלכם – עסק משתלם!

לעוד מידע על מדפסות כרטיסים כנסו לעמוד הבא