נדרשים להפקתם של כרטיסים מגנטיים באופן תדיר וקבוע? זה הזמן לדעת הכול על מדפסות כרטיסים

כרטיסים מגנטיים הם הגדרה כוללת לכל סוגי הכרטיסים עליהם ניתן לאחסן נתונים שונים המותאמים לאופי השימוש בהם, כאשר הפס המגנטי המוטמע על פני הכרטיס, מרכז בתוכו נתונים הניתנים לקריאה מגנטית באמצעות קורא כרטיסים. הכרטיסים המגנטיים משמשים בין היתר לצרכי הפקתם של כרטיסי אשראי, תגי זיהוי, כרטיסי נסיעה בתחבורה הציבורית ועוד.

הפקה והדפסה של הכרטיסים המגנטיים, הינו הליך המיושם באמצעות מדפסת כרטיסים ייעודית המצויה בבתי דפוס שונים העוסקים ומתמחים בנושא, כאשר הדפסה של כרטיסים מגנטיים באופן תדיר וקבוע, מומלץ שתעשה בבית העסק עצמו וזאת לנוכח היתרונות הנלווים להליך הדפסה עצמי וביניהם: זמינות מרבית בכל הנוגע להליכי הפקה והדפסה של כרטיסים מגנטיים כאן ועכשיו וחיסכון מצטבר בעלויות ההדפסה לאורך זמן.

רכישת מדפסת כרטיסים מקצועית – למי זה מומלץ?

רכישתה של מדפסת כרטיסים מגנטיים מומלצת לכל סוגי העסקים הנדרשים להליכי הפקה והדפסה תכופים של כרטיסים מגנטיים, כאשר כל שימוש בכרטיסים מגנטיים מחייב את הדפסתם המחודשת מעת לעת וזאת לנוכח היווצרות בלאי בכרטיסים לאורך זמן. במקרים מסוימים, הדפסה מחודשת של הכרטיסים המגנטיים נחוצה מטעמי אבטחת מידע וסיבות נוספות. לפיכך, רכישה של מדפסת כרטיסים לבית העסק, מומלצת לרוב סוגי העסקים הנדרשים להדפסה קבועה של כרטיסים מגנטיים. שימושים אופציונאליים לכרטיסים המגנטיים שלגביהם נדרשת הדפסה כמותית מתחדשות כוללים: כרטיסי מנוי למועדוני ספורט וכושר, כרטיסי נוכחות במפעלים ומקומות עבודה, כרטיסי מועדוני לקוחות, כרטיסי גיפט קארד, כרטיסי סטודנט/תלמיד, כרטיסי עובד וכדומה.

רכישת מדפסות כרטיסים – מה חשוב לדעת?

רכישה של מדפסת כרטיסים תאפשר לכם להדפיס בכל פעם מחדש את סוגי הכרטיסים המגנטיים הנחוצים לכם, בין אם מדובר בכרטיסים המיוצרים מ-PVC הנחשב לחומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור כרטיסים מגנטיים ובין אם מדובר בחומרי גלם נוספים המשמשים לייצור הכרטיסים. מדפסות אלו מאפשרות הדפסה של כרטיסים מבוסס פס מגנטי המכיל בתוכו את הנתונים המגנטיים הניתנים לקריאה בכל קורא כרטיסים ייעודי וגם לצרכי הדפסת כרטיסים פלסטיים ללא פס מגנטי. כך או אחרת, כאשר רוכשים מדפסת כרטיסים חשוב להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים וביניהם:

  • איכות ההדפסה
  • אפשרויות ההדפסה: חומרי הגלם הניתנים להדפסה, הדפסה בצד אחד או דו צדדי?
  • מהירות ההדפסה
  • גודל המדפסת

שוק המדפסות המיועדות לצרכי הדפסת כרטיסים, מסווג לשני סוג מדפסות עיקריים, האחד כולל בתוכו מספר דגמים של מדפסות בסיסיות והשני כולל בתוכו מספר דגמים של מדפסות מתקדמות. ההבדל בין סוגי המדפסות בא לידי ביטוי בכל אחד מהפרמטרים המופיעים לעיל, כאשר השימוש במדפסות כרטיסים מתקדמות יותר יאפשר לכם ליהנות מאיכות הדפסה גבוהה במיוחד, ממהירות הדפסה גבוהה מאפשרויות הדפסה שונות ובעיקר יאפשר לכם ליהנות מפתרונות בתחום אבטחת המידע בכל הנוגע להזנת נתונים על גבי הפס המגנטי.

כיום, מרבית המדפסות הבסיסיות המיועדות לצרכי הדפסת כרטיסים, מאפשרות לכם ליהנות מאיכות הדפסה גבוהה, כאשר המדפסות המתקדמות יותר מיועדות לאילו מביניכם המעוניינים להדפיס כרטיסים מגנטיים באיכות גבוהה במיוחד ברמה של צילום. רכישתה של מדפסת כרטיסים מגנטיים מדגם מתקדם יותר, תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע להליכי ההפקה וההדפסה, גם ברמת איכות ההדפסה, גם בהיבט של מהירות ההדפסה וגם מבחינת יתרונות נוספים הנלווים לרכישת מדפסות לכרטיסים מגנטיים.

אצלנו בחברת תג נאור, תוכלו למצוא מספר דגמים מתקדמים של מדפסות כרטיסים שולחניות המאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע להפקת כרטיסים מגנטיים בבית העסק.