אם אתה מעל גיל עשרים אתה בטוח זוכר את הצרור הגדול והמגושם שקיבלת בבית המלון בו התארחת, מחזיק מפתחות חסר פרופורציה מעיק בכיס ולא קל לנשיאה. “עידן האבן” נגמר בצעדי ענק התקדמנו ובעשורים האחרונים לכל אורחי בית המלון מנפיקים מפתחות בצורת כרטיסים. המפתחות של חדרי מלון הם כרטיסים חכמים שמקודדים בו מספר החדר תאריך העזיבה, בנוסף לפתיחת הדלת הם משחררים את כל מערכת החשמל של החדר, אותה מערכת חשמל תושבת אם לא נכניס את הכרטיס למקומו, תשובה גאונית לחסוך בחשמל ולא פחות חשוב להיות ירוק.

כרטיס חכם - זו מילת המפתח

כרטיס חכם – שימושים

כרטיסים חכמים נמצאים בשימוש נרחב ומגוון במקומות עבודה במרחב הפרטי והציבורי, הם בדרך כלל הינם אישיים ומשמשים לזיהוי של מחזיקם, שימוש נוסף בהם מקנה אפשרות כניסה למקומות כמו בתי מלון (שהזכרנו קודם), מחלקות סגורות בבתי חולים, אגפים וחדרים מסווגים שלא כל אחד ראשי להיכנס.

כרטיס חכם – החוכמה של הכרטיס

כרטיסים חכמים בין אם הם מגנטיים או לא יכולים לתעד את פעילות מחזיקו. אם מדובר בתג לזיהוי עובד, אנו עוקבים אחר כניסתו ויציאתו מאזור העבודה, כמה שעות הוא עבד. כרטיסים חכמים (בעלי פס מגנטי) המוכרים לנו מאוד כמו האשראי אך משמשים ככרטיס חבר מועדון לקוחות או אפילו כניסה לחדר הכושר. המשותף לכולם זו יכולת המעקב, הם יכולים לתעד את הפעילות הצרכנית שלנו, כמה קנינו מתחילת החודש מתי קנינו ומה קנינו. כמה מידע נאגר אצל הרשת הצרכנית אודותינו מה שנותר לרשת הצרכנית זה לנתח את המידע ולהתאים את ההטבות וההנחות לצרכים שלנו. כמה חוכמה.

פלסטיק מלא חוכמה

כרטיסי לקוחות עשויים פלסטיק מספקים לך המוכר/ בעל הרשת/ בעל החנות דרך זולה ויעילה לעקוב אחר לקוחותיך. הערך המוסף נתת ללקוח תחושה של אכפתיות ושייכות. אתה נתת לו להרגיש אח”מ להרגיש מיוחד והוא כמובן” יגמול “לך על זה.

תהיה מיוחד

יצרת מועדון לקוחות, אתה לא הראשון ולא האחרון באנגלית- welcome to the club . תמיד תזכור ברוב המקרים הלקוח מקשר בין איכות וסגנון הכרטיס לרמת השירותים והמוצרים שאתה מציע. בעוד בעלי בתי מלון מנפקים על גבי פלסטיק עם ציפ’ את שם המלון לרשת קמעונית זה לא מספיק, תהיה מיוחד, תהיה אוונגרד בכרטיסי החבר המונפקים, אתה לא רוצה להיבלע בארנק הלקוח בין כל המתחרים.

אל תשבור את הראש פנה למומחים בכרטיסים

יש כרטיסים על מחזיקי מפתחות, כרטיסים שקופים,יש עשרות של סוגים . תפנה לחברה מתמחה שיודעת בדיוק איזה מה ואיך להדפיס במיוחד בשבילך, דרך פניה למומחים תוכל לקבל כרטיסי חבר מעוצבים שאף אחד לא יוכל להתעלם מהם. חברה טובה תספק לך חומרים איכותיים כרטיס שלא ישברו בקלות. המדפסות הישנות כבר לא מתאימות לעידן החדש תפנה לחברה שעובדת עם מדפסות חדישות המדפיסה באיכות גבוהה. כרטיס חבר השגריר שלך, כל מה אתה רוצה שהלקוח ידע עליך.

סגירת תפריט
Call Now Button