כרטיסים מגנטיים יכולים לשמש עבור כרטיסי עובד, כרטיס מועדון לקוחות, סטודנטים, כרטיסי חיוג, סידורים בנקאיים, תדלוק, מתנה לחג ועוד.

כרטיסים  אלו מאוד פופולאריים בעיקר כיוון שהם גם מכילים פרטים מזהים וגם מאפשרים אופן תפעול פשוט ונוח, כך שניתן להיכנס דרכם אל מאגר מידע אשר מאפשר מעקב אחר רכישות, תאריכים, שעות וסטטוס.

על כן כאשר מבקשים לבצע הדפסת כרטיסים מגנטיים , יש לוודא שפונים אל בית עסק איכותי, אל בית עסק שמבצע את הדרישה על הצד הטוב ביותר, וזאת על מנת למנוע אי נעימויות בהן פתאום מגלים שהכרטיס אינו עובד או פגום.

חשוב להבין כי, קיימים סוגים שונים של כרטיסים מגנטיים, חלקם איכותיים, אחרים איכותיים הרבה יותר.

ככל שתשקיעו בהנפקת כרטיסים איכותיים יותר, כך תתמודדו פחות עם החלפות, תקלות והחזרות כרטיסים בשלבים מאוחרים יותר ובפשטות – השקעה כיום, תחסוך לכם הוצאות מיותרות בעתיד.

קחו לעצמכם את הזמן הנדרש לבחון את סוגי הכרטיסים השונים ואל תמהרו לרכוש את הכרטיסים הראשונים בהם אתם נתקלים בשל חוסר ידע.

הכול כלול :

כאשר אתם מחפשים אחר מקום לטובת הדפסת כרטיסים מגנטיים, יש לוודא שמדובר במקום איכותי, בעל וותק ועם ניסיון.

יש לוודא שמדובר במקום שבמקביל לעובדה שהוא מאפשר להדפיס על גבי הכרטיס כל עיצוב רצוי, הוא גם מאפשר ליצור בקרה פנימית.

על כן לפני שסוגרים פרטי הזמנה יש לוודא שהכרטיס מכיל פס מגנטי, צריבה וקידוד, ברקורד, אמצעים נגד זיוף ועוד.

כמובן שלא כל לקוח זקוק לכל האלמנטים המצוינים, אך טוב לדעת שאם יתעורר הצורך, יהיה מענה זמין.

לא יודעים כיצד אתם יכולים להגיע למקום הנכון שיספק לכם כרטיסים מגנטיים ?

אתם יכולים לפנות לקולגות ולמכרים שהדפיסו בעברם כרטיסים מגנטיים ולקבל מהם המלצות או לתלונות אודות בתי העסק דרכם הם רכשו את הכרטיסים.

אם אין לכם מכרים שהשתמשו בעבר בשירות הדפסת כרטיסי מגנטיים, אתם בהחלט יכולים להשתמש בחוכמת ההמונים ולקבל מהם מידע אודות עסק זה או אחר.

קחו בחשבון כי ההמלצות אותם תקבלו, יכולות להיות מונעות מאינטרסים שיווקיים, אך כל עוד קיבלתם תגובות רבות ובדקתם את אמינותם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את ההמלצות הטובות ביותר.

לאחר שקבלתם מספר המלצות, התקשרו לבתי העסק השונים ואל תתביישו לשאול אותם אודות הלקוחות להם הם העניקו שרות ואם אתם יכולים אף צרו קשר עם אותם לקוחות ובחנו את שביעות רצונם.

הדפסת כרטיס מגנטי

כרטיס מגנטי – היתרון שלכם :

הרבה עסקים תוהים איזו מתנה להעניק לעובדים שלהם.

איזו מתנה תעמיד אותם באור חיובי ותגרור תגובות נלהבות.

תמיד מושקעת בכך הרבה מחשבה כיוון שעובד מרוצה הוא עובד שמעניק יותר תפוקה ובנוסף עובד מרוצה הוא עובד אשר מספק שירותי פרסום  חיוביים  יותר וזאת עוד מבלי שהתבקש.

על כן מוטב להכיר את האופציה המשתלמת של גיפט קארד.

כרטיס זה ישר ממקם את העסק ביחד עם שאר העסקים הגדולים והמצליחים.

כך שלאחר שעלה הרעיון, יש לפנות אל מקום שיודע ליצור את הכרטיס באופן איכותי מהיר, בכמויות גדולת כקטנות.

זכרו: ככל שתרכשו כרטיסים מגנטיים איכותיים יותר, כך תצליחו ליהנות מסך היתרונות לאורך זמן ולהיפך, אם תתפשרו על הפחות מהטוב ביותר, כנראה שתאלצו להתמודד עם לא מעט בעיות, תקלות ואי נעימויות אל מול לקוחות.

לא רק הדפסה :

אנשים לא לוקחים בחשבון, (עד שהם נכנסים לסיטואציה), אך שירות של הדפסת כרטיסים מגנטיים אינו כולל רק ייצור, אלא לעיתים גם תהליך עיצובי.

על כן מומלץ לבחור בחברה שכוללת גם מעצבים, כך שניתן יהיה לכלול בכרטיס גם, עיצוב אישי, הולוגרמות, פס החתמה, מגוון תמונות ועוד.

לסיכום :

היה ואתם מחזיקים בשרותי עיצוב פנים ארגוניים, הרי שאתם יכולים להסתפק בשרותיה של חברה שאינה מחזיקה מעצבים גרפיים אין האוס.

כך או אחרת, עיצוב הכרטיס חייב להיות תואם לערכי החברה שלכם ולשדר את המסרים השיווקיים באופן הנכון והמקצועי ביותר.

אז נכון, חשוב מאוד לרכוש כרטיס שהפס המגנטי שלו איכותי ושהוא יחזיק מעמד לאורך זמן, אך הלקוח לא יודע לנתח את האיכות של הפס המגנטי, אולם את העיצוב הוא בהחלט יודע לשפוט ואין ספק כי זהו תהליך חשוב מאין כמותו לכל עסק.

הדפסת כרטיסים מגנטיים, כרטיס מגנטי
הדפסת כרטיס מגנטי, כרטיסים מגנטיים